חוות דעת: אינספייר, סדרת סלקט – קנאשור | מס’ אצווה: LF010620 | תוקף: 12.2020

מאת:

 לידן | 30.8.2020

אינספייר הנו המוצר ראשון במינון T20C4 מסדרת סלקט (Select) של חברת קנאשור. גידול ישראלי המבוסס על גנטיקה שפותחה במכון וולקני על ידי פרופסור משה פליישמן. אין מידע מפורט על המקור הגנטי.

נראות

בפתיחת השקית אני מביט על הפרחים, ולאכזבתי כולם קטנים, חלקם יותר או פחות אבל הגודל הממוצע הנו קטן מאד, ייתכן בשל עבודת טרימינג חזקה. הפרחים מעט יבשים אבל בצד החיובי, הפרח דחוס היטב ורמת האחידות טובה וגם הטרימינג הפתיע אותי לטובה.

ריח וארומה

לתפרחות יש ריח לימוני עדין ונעים.

טעם

הטעם והארומה של האינספייר לא דומיננטיים במיוחד, הטעם כאמור הוא לימוני, אדמתי וחריף במקצת והבעירה סבירה.

השפעה מנטלית

השפעה מעט ארוכה, וכשהיא מגיעה מרגישים איזון, מצב רוח קליל, ורוגע נפשי.

השפעה גופנית

ההשפעה הגופנית ממש עדינה. אפשר לומר שהאינספייר יותר מרגיע מאשר מרדים. בנוסף מרגישים מעט הקלה בגוף, אך לא משהו שאותי אישית סיפק.

עצמה

לפי החוזק הוא יותר מתאים לקטגוריה של ה-T15 מאשר ל-T20 יש כאן איכות, בזה אין ספק, אבל אין כאן עצמה או השפעה ארוכה. הזן מלווה אותך במשך 40-50 דקות ועושה מעט מצב רוח נעים ורוגע.

סיכום

האם אקנה אותו שוב? כל עוד יש אינדיקות יותר טובות במלאי לא בטוח שאלך על אינספייר. קנאשור אכזבו אותי בכך שהם מגדירים זן כזה כ-T20, נותר לקוות שהאינדור שלהם יעלה את הרמה. למרות זאת אני חושב שלאנשים מסוימים הוא יכול להיות אינדיקה סבירה ליום/ערב.

 

להזמנה ישירה ולמידע נוסף על אינספייר T20/C4 לחצו כאן


ביקורת מאומתת של קנאליסט. נכתבת באובייקטיביות על ידי מטופל קנאביס רפואי ברישיון.  ההשפעה המתקבלת עשויה להיות שונה אצל כל אחד, אין במידע זה תחליף להיוועצות עם רופא או רוקח. מומלץ להתייעץ עם הרוקח בכל הנוגע למטרות ואופן השימוש, תופעות לוואי ואינטראקציה עם תכשירים אחרים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.