חוות דעת: אוניקס, BCANN בזלת סאטיבה T20 | אצווה: LF010620 

 

מאת:

 לידן | 2.9.2020

אוניקס הוא זן הסאטיבה הראשונה מבית בזלת במינון T20C4 שמגיע אלינו מגידול פנים (אינדור). הזן הוא תוצרת מקומית, ממתקני הגידול של “קנערבה”, ומקורו הגנטי הוא הזן המוכר ‘Trainwreck’. באצווה הנוכחית הזן מגיע עם ממוצע של 20% THC.

ריח וארומה

מהשקית עולה ריח לימוני חמצמץ עם ארומה הדרית עדינה. למען האמת פחות התחברתי לריח שמזכיר לי את זן אתרוג של שיח והם פחות נעימים לי. על המשקל מצוין 10.35.

נראות

הפרחים נראים לא רע בכלל, גודלם ממוצע וטוב, הם אך אווריריים יתר על המידה! והטרימינג מעט לוקה בחסר. בקיסוס הפרח נפתח מצוין.

טעם

טעמו של האוניקס יחסית עדין ולא דומיננטי, ממש כמו הריח שלו הוא מרגיש פירותי בשילוב חמיצות מתונה. דומה במידה מסוימת לטעם של הכרמל אך פחות טוב. האוניקס לא עובר חלק בשאיפה, גורם מעט לתחושת דיגדוג בגרון, מעט משעל, והבעירה טובה.

השפעה גופנית

בתום עישון הג’וינט עדיין לא מורגשת השפעה גופנית “חזקה”. לאחר 5-10 דקות ההשפעה מתחילה לעלות באיטיות. ההשפעה אמנם לא אגרסיבית, אך היא נעימה ועקבית כל הדרך. מורגשת הקלה גופנית מסוימת, אך לא מספיק כדי לתת מזור משמעותי לכאבים שלי.

השפעה מנטלית

האוניקס מפקס וגורם לתחושה נעימה ובטוחה, נותן רצון לפטפט, והראש בסה”כ נעים וצ’יל. כשההשפעה בירידה יש מעט תחושת כבדות, אבל בגדול מדובר בסאטיבה נעימה, אפילו מעודנת.

עוצמה

לרגעים העוצמה של האוניקס לא מספקת. אם האינסטיקנט הוא לומר שהוא “חלש”, אז הניסיון מלמד שהוא לא עוצמתי אבל ההשפעה ארוכה (שזה לא פחות חשוב), והתחושה היא כמו גל של נעימות שעוטף אותך. כמו בטעם, גם באופי ההשפעה אוניקס מזכיר את כרמל. אך לטעמי, כרמל עולה עליו בשניהם.

סיכום

לאוניקס נראות כללית יחסית טובה, מלבד אווריריות יתר וטרימינג טעון שיפור, הטעם סביר וההשפעה הגופנית מורגשת אך לא מספקת. לעומתה ההשפעה המנטלית נעימה וארוכה. העוצמה של אוניקס לא תפיל אתכם מהכיסא, ואולי טוב שכך כיוון שהזן מיועד ומתאים לכל שעות היום ולא מקשה על התפקוד.

ציון סופי:

10.00 / 7.00

תפרחות קנאביס אוניקס - בזלת

להזמנה ישירה ולמידע נוסף על אוניקס סאטיבה T20/C4 לחצו כאן


ביקורת מאומתת של קנאליסט. נכתבת באובייקטיביות על ידי מטופל קנאביס רפואי ברישיון.  ההשפעה המתקבלת עשויה להיות שונה אצל כל אחד, אין במידע זה תחליף להיוועצות עם רופא או רוקח. מומלץ להתייעץ עם הרוקח בכל הנוגע למטרות ואופן השימוש, תופעות לוואי ואינטראקציה עם תכשירים אחרים.

תגובה אחת על הפוסט “סקירה לתפרחות קנאביס – T20/C4 אוניקס – סאטיבה | BCANN בזלת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.