חוות דעת: אמנזיה – טבע אדיר | אצווה:FLR200007

מאת:

 לידן | 30.8.2020

אמזניה הנו הסאטיבה הדומיננטית ביותר במינון T20C4 של חברת טבע אדיר. גידול ישראלי המבוסס על גנטיקה ידועה, זוכת פרסים ואהובה במיוחד על צרכני הפנאי ומטופלי קנאביס בכל העולם. באצווה הנוכחית הזן מגיע עם ממוצע של 23.5% THC.

ריח וארומה

לאמנזיה אין ריח כ”כ מוגדר, צריך מעט להתאמץ בכדי לקטלג את אותו ריח, הריח נע בין חריפות לחמיצות, ריח סביר.

נראות

הפרחים בגודל טוב ונראים מעולה! ממש אפשר לראות איך חלקים בפרח מנצנצים מרוב טריכומות. הפריע לי דבר אחד בלבד: הטרימינג (גיזום) לוקה בחסר. יש לא מעט עלים מיותרים על הפרח, שלא מוסיפים הרבה מלבד משקל.

טעם

כמו הריח שלו, הטעם של האמנזיה נע בין חמיצות לחריפות ומעט מתיקות. הטעם לא העיף אותי, אך מצד שני הוא גם לא רע בכלל, והבעירה טובה ומחזיקה לאורך הסשן גם בעישון נקי.

השפעה גופנית

ההשפעה עולה מהר, מאוד מהר. כבר בחצי הדרך כשהג’וינט עדיין ביד הרגשתי את הבום. ההשפעה של הסאטיבה בשיאה עם תחושת אופוריה אופיינית. התחושה בגוף היא של גלי חום נעימים בגוף, האמנזיה מקלה על כאבים בצורה סבירה, אך לא מספקת לטעמי.

השפעה מנטלית

ההשפעה המנטלית זה כבר מגרש המשחקים של האמנזיה, בזמן האופוריה בולטת התחושה של נמרצות ועוררות, מלווה בעליה מתונה בדופק הלב.  יש חשק לעשייה, מעט מרומם מצב רוח, טוב לריכוז. סאטיבה דומיננטית במיוחד.

עוצמה

אמנם תחושת האופוריה חזקה, אך היא מרגישה דיי “תקועה” ולא דינמית ולזמן של כחצי שעה. לאחר מכן התחושה נחלשת משמעותית, וחבל!  ככל שהזמן עובר התחושה רק נחלשת והופכת ל”Downer” אך לא באופן קיצוני ומעייף כמו ה-DQ למשל, אלא בצורה יותר הרבה חלקה ונעימה.

סיכום

אחרי שדי התאכזבתי גם מ-DQ וגם ממייפל ליף של טבע אדיר, הייתי סקפטי, ורק בזכות חוות דעת טובות שקיבלתי החלטתי לנסות בעצמי. לאמנזיה השפעה טובה על הנפש, אך הוא פחות מקל על הכאבים שלי. הריח והטעם סבירים, והנראות טובה. כמו גורילה גלו של קנדוק ופניקס של פנאקסיה, הזן מגיע לשיא בעוצמה הכי חזקה שלו ובמהירות, אך משם זה הולך יורד ודועך מהר מדי, ואנחנו כמטופלים מחפשים ורוצים אורך השפעה, ויציבות. האמנזיה בהחלט יכול להיות סאטיבה טובה ליום למטופלים מסוימים.

 

להזמנה ישירה ולמידע נוסף על אמנזיה סאטיבה T20/C4 לחצו כאן


ביקורת מאומתת של קנאליסט. נכתבת באובייקטיביות על ידי מטופל קנאביס רפואי ברישיון.  ההשפעה המתקבלת עשויה להיות שונה אצל כל אחד, אין במידע זה תחליף להיוועצות עם רופא או רוקח. מומלץ להתייעץ עם הרוקח בכל הנוגע למטרות ואופן השימוש, תופעות לוואי ואינטראקציה עם תכשירים אחרים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.